Josef Vágner

25. července 2009 v 17:03 |  celebrity
Josef Vágner :-)
Narodil se v Praze 17. 7. 1990. Studuje gymnázium English College. První šanci na české hudební scéně dostal od skladatele Karla Svobody, který mu svěřil roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo. To bylo Josefovi 8 let. Do svých sedmnácti let zpíval již v pěti muzikálech, posledním byl Jack Rozparovač. Od února 2009 zpívá již v šestém, znovuobnoveném muzikálu Dracula.
Josefova první písnička, kterou jste mohli slyšet v našich rádiích a v televizi Mně sílu dáš je irská balada s textem Eduarda Krečmara. Díky této písni získal velkou řadu fanoušků, píseň se dostala do rotací mnoha rádií, zabodovala na Českém rozhlase 1 Radiožurnálu v hitparádě Česká dvanáctka oceněním Platinová Česká dvanáctka. Účinkoval v několika televizních pořadech např. Abeceda hvězd, Zlatá hokejka, Česká hlava, Na vlastních nohou-Stonožka, Souboj hitů a další.
Pro mezinárodní charitativní hnutí Stonožka nazpíval česky i anglicky hymnu norského skladatele Arne Bendiksena Never Be Alone, česky Nezůstávej sám. Se svým minirecitálem pravidelně vystupuje pro školy zapojené do tohoto hnutí.
V prosinci 2007 v přímém přenosu Českého slavíka Mattoni 2007 získal cenu Objev roku. Na podzim roku 2008 vydal své první CD, kde se kromě původních písniček objevily v jeho podání velice úspěšné písně např. She´s the One, Last Resort nebo Everytime I Think Of You. V únoru 2009 dostal cenu Objev roku v anketě nejprodávanějších nosičů za rok 2008 Deska roku.
V březnu 2009 s velkým úspěchem absolvoval několik koncertů v Norsku, kam se vydal na pozvání skladatele Arne Bendiksena. Při jeho nové písni Ódě na radost, v aranžmá Jiřího Škorpíka ze 4tetu, dokonce lidé povstali. Za bouřlivého potlesku se po skončení koncertu s Josefem rozloučili.
Josef Vágner může vystoupit jako host zábavných programů, společenských a VIP akcí, diskoték, plesů, večírků a na zábavných akcích pro děti. Repertpoár do 40 minut v českém nebo anglickém jazyce na halfplayback. Cena dohodou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co sem mám přidat ?

Ankety 35% (7)
blezkovky 35% (7)
obrázky 10% (2)
souteze 5% (1)
články 15% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama